"...Chwila sprawia ze zaciśnięte usta drżą bo,
to czego doświadczasz nie doznałeś nigdy dotąd,
chcesz zasnąć, się nie zbudzić, bo nie ma po co
albo podciąć żyły, i wyskoczyć przez okno..."
http://www.youtube.com/watch?v=IF_7Rw-YkJc
...Jak chcecie pytajcie http://ask.fm/Agnes005...
Translate
6 stycznia 2013
Fuck You !
Kurwa mam dość! Wczoraj się znowu się pocięłam... Dlaczego? Bo taki dupek Pierw udawał słodkiego, a teraz mnie olewa...Mam go w dupie... A tak w ogóle znam go tylko przez internet ale wiem o nim dużo...Pisałam o nim już ale to koniec, zniknie z moich myśli z mojego świata!
5 stycznia 2013
Heej
No więc... Od ostatniego posta nic się nie zmieniło, tylko to że Pisałam na fb z chłopakiem o którym pisałam wcześniej ... Strasznie się Jarałam To jego Blog : http://imposiiible.blogspot.com/ Nie hejtujcie !!!^^
31 grudnia 2012
"Happy" New Year ♥
Happy New Year
Hej no życzę wam aby rok który zacznie się za 2 godziny,
był o wiele lepszy, bardziej ekscytujący, żebyście dostawali same dobre wiadomości. Życzę spełnienia marzeń, wszystkich nawet tych najskrytszych o których wiecie tylko wy, byście byli szczęśliwi, nie mieli depresji... Znaleźli, znaleźli tą drugą połowę która będzie was wspierać i darzyć was wielką miłością, żebyście poznawali wspaniałych ludzi i zawierali przyjaźnie, w ten nowy rok starajcie się poprawić wszystkie błędy, wymyślcie postanowienie, ja mam postanowienie: haha schudnąć, być szczęśliwa i przestać się ciąć... choć wiem że te dwa ostatnie się nie spełnią bo to nie ode mnie zależy, ale to pierwsze też chyba nie pójdzie mi za dobrze...
Chcę wam powiedzieć że, że jak czytacie tego bloga to jesteście wspaniali, wyjątkowi... dlaczego? bo umiecie "słuchać" o problemach innych... choć pewnie nie znam żadnej z tych 130 osób kocham was i jestem z wami zawszę... Jak macie jakiś problem lub coś was gryzie czy chcecie się o coś zapytać piszcie w komentarzach Kocham ♥
Hej no życzę wam aby rok który zacznie się za 2 godziny,
był o wiele lepszy, bardziej ekscytujący, żebyście dostawali same dobre wiadomości. Życzę spełnienia marzeń, wszystkich nawet tych najskrytszych o których wiecie tylko wy, byście byli szczęśliwi, nie mieli depresji... Znaleźli, znaleźli tą drugą połowę która będzie was wspierać i darzyć was wielką miłością, żebyście poznawali wspaniałych ludzi i zawierali przyjaźnie, w ten nowy rok starajcie się poprawić wszystkie błędy, wymyślcie postanowienie, ja mam postanowienie: haha schudnąć, być szczęśliwa i przestać się ciąć... choć wiem że te dwa ostatnie się nie spełnią bo to nie ode mnie zależy, ale to pierwsze też chyba nie pójdzie mi za dobrze...
Chcę wam powiedzieć że, że jak czytacie tego bloga to jesteście wspaniali, wyjątkowi... dlaczego? bo umiecie "słuchać" o problemach innych... choć pewnie nie znam żadnej z tych 130 osób kocham was i jestem z wami zawszę... Jak macie jakiś problem lub coś was gryzie czy chcecie się o coś zapytać piszcie w komentarzach Kocham ♥
30 grudnia 2012
Głupia jestem!
Jaka ja głupia jestem! Myślałam że dziś jest sylwester …
Ale szczerze co za różnica i tak będę robiła to samo co codziennie leżała słuchała piosenek Justina Biebera i siedziala na Facebooku na tablecie :(
Bo nie ma się z czego cieszyć, wszyscy spamują na Fejsie jak to będzie fajnje, pytają dlaczego sylwester nie jest codziennie.
Nie mam się z czego cieszyć, kolejny rok bez zadnych ciekawych wiadomosci
No znaczy będzie nowa kolekcja ubrań jussa w Pl i film believe 3D JB ale nie będzie tego co chcę najbardziej koncertu Justina znaczy jeszcze nie wiadomo ale polska to zacofany kraj z którego wszyscy się wyśmiewaja, dla nich nasz kraj to wieś jesteśmy niczym w porównaniu do Angli, francji lub innych takich… Dlaczego ja musiałam się urodzić w Polsce a nie w kanadzie czy stanach
29 grudnia 2012
Prawda ?!
Hej.Sorry że tak dugo nie pisalam,
ale nie miaam o czym i tak nikt tego nie czyta…
bo po co czytac o życiu jakiejś wariatki,
która się tnie i jest na skraju wytrzymałości ?!
Strata czasu ... Prawda ?!
A w dupie mam czy to ktoś czyta czy nie!
27 grudnia 2012
heh, czy to możliwe?!
Na facebooku "poznałam" chłopaka znaczy nawet nie pisalismy ale mniejsza…
Ma na imię Michał jest bardzo podobny charakterem do mnie
Ma tyle samo lat co ja, też lubi, kocha biebera. Jest ładny (nawet:33) hehe i dodaje zajebiste posty na profilu i pamietacie jak dodałam zdj. Z napisem chyba im fine,thanks on miał je na profilowym… czy to jest możliwe że jest ktoś taki jak ja?
Niektóre posty które dodał :
Nieważne dokąd zaprowadzi mnie życie gdziekolwiek będę, wiem, że chcę być tam z Tobą. ♥
"Znasz ten moment, kiedy się zakochasz? Znasz te chwile, kie
dy motyle łaskoczą Cię w brzuchu, a Ty nic nie możesz zrobić, jak tylko się uśmiechać i powstrzymywać łzy szczęścia? Cudowne uczucie, nieprawdaż?" ♥
Jest bardzo uczuciowy prawda ? To mi się w nim podoba … zauroczylam się
Subskrybuj:
Posty (Atom)